Kecat nám do toho nebudete

Společnost Otidea pořádá konferenci s atraktivním názvem „NEN aneb opouštíme tržiště„. Vzhledem k tomu, že nás téma NEN velmi zajímá a shodou okolností rovněž provozujeme elektronické tržiště Gemin, které pořadatelé chtěli opustit, rozhodl jsem se zúčastnit. Dnes ráno mi v poště přistál následující dopis:

Vážený pane Horký,

dovolujeme si Vás kontaktovat na základě Vašeho přihlášení na konferenci NEN aneb opouštíme tržiště, termín konání 25. května 2017.

Konference je určena pro naše partnery a zadavatele veřejných zakázek. Vaše společnost tuto podmínku bohužel nesplňuje, tudíž Vaši přihlášku nyní stornujeme.

V tuto chvíli Vám můžu nabídnout zařazení na čekací listinu a v případě zbývajících volných míst Vás kontaktujeme s možností přihlásit se.

Přijměte prosím naši omluvu za způsobené komplikace.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Miroslava Faltová

Asistentka oddělení vzdělávání

Tajně jsem doufal, že se na konferenci dozvím od MMR, jak to bude s tržišti od 1.7., když se mi přímé oficiální informace zatím nedostalo. Nebo že dostanu odpověď, jak to bude s individuálními elektornickými nástroji v prostředí NEN.

Bohužel si to budu muset zjistit jinde a jen doufám, že příště dostanu od společnosti Otidea alespoň slevu, když už jim zde dělám reklamu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*